You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Golden Silver

Ювелірний завод Golden Silver працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Біла Церква.  Ювелірний завод Golden Silver знаходиться за адресою Біла Церква м, вул.  Київська 74.

 Ювелірний завод Golden Silver спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Golden Silver мають велику популярність як в місті Біла Церква так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Golden Silver можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Біла Церква добре відомий Ювелірний завод Golden Silver, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Golden Silver.

 На Ювелірному заводі Golden Silver працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Golden Silver можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.


ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления