You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Гемма

Ювелірний завод Гемма, є досить великим підприємством, яке спеціалізується на виготовленні золотих ювелірних виробів.

 Ювелірний завод Гемма почав свою виробничу діяльність в 2003 році.  З перших днів своєї роботи Ювелірний завод Гемма зарекомендував себе як одне з найсучасніших і надійних ювелірних підприємств в Україні.  На ювелірному заводі Гемма працюють висококваліфіковані фахівці ювелірної справи, вони створюють високоякісні ювелірні вироби, які багато людей можуть оцінити по достоїнству як на території України, так і за її межами.

 На ювелірному заводі Гемма використовується найсучасніше обладнання, завдяки якому виробництво має можливість працювати на повну потужність.

 Ювелірний завод Гемма має власний цех ограновування, де майстри заводу створюють дорогоцінні й напівкоштовні камені будь-яких форм і огранювання.  Завдяки використанню цих каменів в ювелірних виробах, завод створює неповторні колекції прикрас.

 Ювелірний завод Гемма співпрацює як з роздрібними, так і з оптовими покупцями, так само на заводі приймаються індивідуальні замовлення на виготовлення ексклюзивних ювелірних прикрас.

 В каталозі ювелірного заводу Гемма присутні оригінальні золоті ювелірні вироби різних відтінків, в яких використовуються вставки напівкоштовних і дорогоцінних каменів.  Каталог має дуже великий і різноманітний асортимент ювелірних прикрас, які регулярно оновлюються.

 В каталозі ювелірного заводу Гемма, кожен зможе підібрати для себе ювелірну прикрасу, яке точно припаде до смаку і буде захоплювати своє красою і оригінальністю.

КОНТАКТи:

380 (44) 562-20-25, 

380 (68) 637-95-91

BAZAR@HEMMA.KIEV.UAПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления