You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Галактика

Ювелірний завод Галактика працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Одеса.  Ювелірний завод Галактика знаходиться за адресою Одеса м, Водопровідний 2-й провулок, 5.

 Ювелірний завод Галактика спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Галактика мають велику популярність як в місті Одеса так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Галактика можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Одеса добре відомий Ювелірний завод Галактика, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Галактика.

 На Ювелірному заводі Галактика працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

В каталозі Ювелірного заводу Галактика можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления