You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Floriris

Ювелірний завод Floriris працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Floriris знаходиться за адресою Київ м, Княжий Затон вулиця, 1.

 Ювелірний завод Floriris спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Floriris мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Floriris можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Floriris, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Floriris.

 На Ювелірному заводі Floriris працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Floriris можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления