You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Фаворит

Харківський ювелірний завод Фаворит вже більше 10 років на українському ювелірному ринку і за час своєї роботи завод зарекомендував себе як український, бренд випускає якісну ювелірну продукцію.  Ювелірний завод Фаворит виробляє якісні ювелірні прикраси як з золота 585, так і зі срібла 925 проби з використанням вставок з дорогоцінних і синтетичних каменів.

 Ювелірні вироби, що випускає ювелірний завод Фаворит мають велику популярність як на території України так і за її межами.  За останні роки, за межами України попит на вироби ювелірного заводу Фаворит виріс, і керівництво заводу прийняло рішення відкрити виробництво ювелірних прикрас Фаворит в Казахстані!

 На подив ювелірний завод Фаворит не має власної роздрібної мережі, і весь час роботи завод реалізовував свої ювелірні вироби лише шляхом оптових продажів.

 Сьогодні, напевно, є шанс знайти прикраси ювелірного заводу Фаворит в інтернет-магазині за ціною від виробника в роздріб.

 Асортимент ювелірних виробів заводу Фаворит, формується завдяки проведенню ретельних аналізів всіх даних про споживчі переваги і модних тенденцій ювелірного ринку.

 Ювелірний завод Фаворит розташований в Харківська обл., Покотилівка вул.  Інтернаціональна, 144ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления