You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Фаетон Плюс

Ювелірний завод Фаетон Плюс працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Фаетон Плюс знаходиться за адресою Київ м, вул.  Сім'ї Сосніних, 14.

 Ювелірний завод Фаетон Плюс спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Фаетон Плюс мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Фаетон Плюс можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Фаетон Плюс, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Фаетон Плюс.

 На Ювелірному заводі Фаетон Плюс працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Фаетон Плюс можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления