You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Естет

Ювелірний завод Естет почав свою роботу в 1991 році і за весь час своєї роботи завод створив унікальний стиль своїх ювелірних прикрас.

 В каталозі Ювелірного заводу Естет є більше 3000 золотих прикрас, серед них можна знайти кільця, сережки, браслети, кольє, підвіски, брошки і знаки зодіаку з дорогоцінними і натуральними каменями.

 У кожній колекції ювелірних виробів, майстрам Ювелірного заводу Естет вдається гармонійно поєднувати моду з усіма традиціями ювелірного ремесла, елегантність і шик, класику і авангардні мотиви.

 Завдяки високій кваліфікації ювелірів заводу Естет, виробництва без праці вдається підібрати оптимальну техніку для всіх видів ювелірних виробів.

 Ювелірний завод Естет, одним з перших, серед ювелірних заводів України почав використовувати для тривимірного моделювання прикрас комп'ютерну техніку.

 Завдяки цій технології модельєри заводу можуть зосередити свою увагу на творчу складову процесу моделювання.  Все це дозволило значно прискорити весь процес запуску нових моделей прикрас.

 Ювелірний завод Естет використовує тільки найновіше і сучасне обладнання, яке покращує якість ювелірних прикрас.

 Високий рівень якості ювелірних виробів - це обов'язкова умова для продукції Ювелірного заводу Естет.

 Всі прикраси Ювелірного заводу Естет, проходять глибоку і багатоетапну перевірку якості.  Огляд виробів здійснюється за допомогою фахівців і професійної апаратури.

 Всі ювелірні прикраси, які створюють кращі ювеліри Ювелірного заводу Естет виняткові за своїм дизайном і красі.  Талант майстрів ювелірного заводу приніс підприємству популярність за найвитонченіші і бездоганно виконані прикраси.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления