You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Елегант

Ювелірний завод Елегант працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Донецьк.  Ювелірний завод Елегант знаходиться за адресою Донецьк м, пр-т Ілліча, 11.

 Ювелірний завод Елегант спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Елегант мають велику популярність як в місті Донецьк так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Елегант можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Донецьк добре відомий Ювелірний завод Елегант, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Елегант.

 На Ювелірному заводі Елегант працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Елегант можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления