You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Джемма

Ювелірний завод Джемма працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Джемма знаходиться за адресою Київ м, вул.  Північно Сирецька, 3.

 Ювелірний завод Джемма спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Джемма мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Джемма можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Джемма, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Джемма.

 На Ювелірному заводі Джемма працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Джемма можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления