You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Діамант 13

Ювелірний завод Діамант 13 працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Діамант 13 знаходиться за адресою Київ м, Межигірська вулиця, 82-А.

 Ювелірний завод Діамант 13 спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Діамант 13 мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Діамант 13 можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Діамант 13, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Діамант 13.

 На Ювелірному заводі Діамант 13 працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Діамант 13 можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТИ:

+38(093) 801 02 98

 +38(063) 619 34 25

SKLAD@DIAMANT13.COMПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления