You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Чайка

Ювелірний завод Чайка працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Запоріжжя.  Ювелірний завод Чайка знаходиться за адресою Запоріжжя м, Хортицьке вулиця, 28.

 Ювелірний завод Чайка спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Чайка мають велику популярність як в місті Запоріжжя так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Чайка можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Запоріжжя добре відомий Ювелірний завод Чайка, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Чайка.

 На Ювелірному заводі Чайка працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Чайка можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления