You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Брюс

Брюс - Харківський ювелірний завод

Харківський ювелірний завод Брюс почав свою роботу в 1994 році і за час своєї роботи завоював велику популярність як на Українському так і на зарубіжному ринку ювелірних виробів.  Ювелірний завод Брюс - це досить велике підприємство, яке включає в себе виробництво ювелірних вироби, студію дизайну і добре розвинену мережу дилерського обслуговування.

 Ювелірний завод Брюс пропонує своїм клієнтам широкий асортимент срібних і золотих ювелірних виробів з використанням дорогоцінних і напівкоштовних вставок.  В каталозі ювелірного заводу Брюс є як ексклюзивні прикраси, так різноманітні прикраси за доступною ціною на будь-який смак.  Серед них Ви знайдете ланцюжки, браслети, кільця, намиста, брошки, сережки і кулони.  Всі моделі виконані відповідно всім стандартам і останнім тенденціям в ювелірно моді.

 На відміну від більшості ювелірних заводів, які продають свої роботи тільки оптом, ювелірний завод Брюс дає можливість всім верствам населення з різними доходами і смаками вибрати і придбати вподобаний ювелірну прикрасу.

 В роботі ювелірного заводу Брюс закладені три основні складові - це бездоганний смак, що поєднується з вишуканим виконанням майстра, неповторність і унікальність кожного ювелірного виробу і абсолютно нові рішення, що використовуються у створенні прикрас.

 Завдяки дивовижним властивостям високоякісного дорогоцінного металу, який ніколи не втрачає яскравого блиску і енергії сонячного світла, майстри ювелірного заводу Брюс, втілюють в реальність свої самі пластичні фантазії і уявлення.

 Ювелірний завод Брюс намагається максимально зберегти всі традиції ювелірної майстерності, поєднуючи їх з сучасністю.

 Ювелірний завод Брюс регулярно оновлює свої колекції різноманітними за своїм стилем ювелірними виробами із різноманітних квітів золота, в яких майстри підприємства використовують різних форм і огранювання дорогоцінні камені.

 Ювелірний завод Брюс - дуже популярне підприємство в місті Харків.  Завод має дуже багато шанувальників як серед Харків'ян, так і серед жителів інших регіонів країни.  Підприємство регулярно бере участь у всіляких виставках має чимало дипломів та нагород.

КОНТАКТи:

+38-097-800-58-44

BRUS@BRUS.UAПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления