You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Бомонд

Ювелірний завод Бомонд працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Краматорськ.  Ювелірний завод Бомонд знаходиться за адресою Краматорськ м, вул.  Шкадінова, 11.

 Ювелірний завод Бомонд спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Бомонд мають велику популярність як в місті Краматорськ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Бомонд можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Краматорськ добре відомий Ювелірний завод Бомонд, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Бомонд.

 На Ювелірному заводі Бомонд працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Бомонд можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления