You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Багет

Ювелірний завод Багет працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Донецьк.  Ювелірний завод Багет знаходиться за адресою Донецьк м, м, Мушкетівська вулиця, 20-В.

 Ювелірний завод Багет спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Багет мають велику популярність як в місті Донецьк так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Багет можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Донецьк добре відомий Ювелірний завод Багет, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Багет.

 На Ювелірному заводі Багет працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Багет можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

+38 (062) 345-25-82, 

+38 (062) 345-72-47, 

+38 (062) 345-72-46

+38 (062) 348-84-88ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления