You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Аврора

Аврора - Харківський ювелірний завод

Ювелірний завод Аврора, є одним з найбільших ювелірних заводів Харкова і має клієнтів у всіх куточках України.

Підприємство розташоване недалеко від центру міста Харків, за адресою вул.  Катерининська, 46.

 Ювелірний дім Aurora має партнерів з усіх регіонів України, і з цього, їх прикраси можна знайти на вітринах ювелірних магазинів практично в будь-якому місті країни.  Керівництво заводу завжди раді новим партнерам і з цікавістю розглядає всі можливі варіанти співпраці.

 Ювелірний завод Аврора почав свою роботу в далекому 2003 році і за час своєї роботи зміг потрапити в 20-ку кращих виробників ювелірних виробів України.

 Асортимент продукції, що випускається ювелірного дому Аврора налічує більше 1 000 оригінальних прикрас із золота і срібла.  В каталозі підприємства Аврора Ви можете побачити різноманітні моделі кілець, браслетів, сережок, кулонів та інших прикрас з дорогоцінними і напівкоштовними вставками.

 Ювелірний дім Aurora є виробництвом повного циклу, де кожне ювелірний виріб проходить всі етапи виробництва.

Всі прикраси ювелірного заводу Аврора проходять жорсткий контроль якості на всіх етапах виробництва і мають високу точність виконання завдяки використанню найпередовіших технологій і сучасного обладнання.

Ювелірний завод Аврора пишається і дорожить своїми фахівцями зі створення ювелірних прикрас.  Майстри підприємства регулярно підвищують свою майстерність, наприклад художники-модельєри проходять навчання в кращих студіях ювелірного дизайну Європи.  Саме ювелірний завод Aurora першими в Україні почали виробляти ювелірні вироби з керамікою.

 Ювелірний завод Аврора є постійним учасником як українських так і міжнародних ювелірних виставок і має велику кількість різних дипломів і нагород.  Перебуваючи на одній з таких ювелірних виставок, можна помітити інтерес гостей, так як у вітрин ювелірного заводу Аврора, завжди велике скупчення людей.

Ювелірний завод Аврора виставляє свої найкращі колекції ювелірних прикрас.  Безумовно їм є, що показати шанувальникам ювелірної моди.  А ввічливі представники компанії, завжди готові Вас вислухати, проконсультувати і запропонувати приміряти чудові ювелірні прикраси.

КОНТАКТи:

(057) 784-02-46

INFO@AURORAJEWELLERY.COM.UAПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления