You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Астор

Ювелірний завод Астор працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Астор знаходиться за адресою Київ м, вул.  Васильківська, 28.

 Ювелірний завод Астор спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Астор мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Астор можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Астор, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Астор.

 На Ювелірному заводі Астор працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Астор можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

(044) 257-32-90, 

(093) 230-35-61ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления