You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Ark gold

Ювелірний завод Ark gold працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Ark gold знаходиться за адресою Київ м, Вадима Гетьмана вулиця, 40-А.

 Ювелірний завод Ark gold спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Ark gold мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Ark gold можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Ark gold, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Ark gold.

 На Ювелірному заводі Ark gold працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Ark gold можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

+38 (098) 061-55-22

+38 (050) 055-38-43

GOLDARK2016@GMAIL.COMПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления