You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Аметист

Ювелірний завод Аметист працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Харків.  Ювелірний завод Аметист знаходиться за адресою Харків м, вул.  Отакара Яроша, 14.

 Ювелірний завод Аметист спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Аметист мають велику популярність як в місті Харків так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Аметист можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Харків добре відомий Ювелірний завод Аметист, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Аметист.

 На Ювелірному заводі Аметист працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Аметист можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

(057) 757-86-86 

(057) 757-85-54  

EWELRY@AMETHYST.COM.UAПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления