You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Ametist

Ювелірний завод Ametist працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Ametist знаходиться за адресою Київ м, Верхній Вал вулиця, 16.

 Ювелірний завод Ametist спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Ametist мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Ametist можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Ametist, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Ametist.

 На Ювелірному заводі Ametist працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Ametist можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления