You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Амелін

Ювелірний завод Амелін працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Біла Церква.  Ювелірний завод Амелін знаходиться за адресою Біла Церква м, Олеся Гончара вулиця, 60.

 Ювелірний завод Амелін спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Амелін мають велику популярність як в місті Біла Церква так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Амелін можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Біла Церква добре відомий Ювелірний завод Амелін, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Амелін.

 На Ювелірному заводі Амелін працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Амелін можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

(+38)-063-874-43-07

AYALOM71@GMAIL.COMПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления