You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Аграмант

Ювелірний завод Аграмант працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Київ.  Ювелірний завод Аграмант знаходиться за адресою Київ м, Миколи Бажана проспект, 1.

 Ювелірний завод Аграмант спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Аграмант мають велику популярність як в місті Київ так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Аграмант можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Київ добре відомий Ювелірний завод Аграмант, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Аграмант.

 На Ювелірному заводі Аграмант працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Аграмант можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

+38093 972-04-89

+3809 3395-77-61ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления