You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Агні

Агні - Харківський ювелірний завод

Ще з давніх часів, в Харкові активно розвивалася ювелірна промисловість і місто було багатий ювелірними підприємствами, які випускали чарівні ювелірні прикраси з золота і срібла.  Не дарма саме в Харкові щорічно проходять різноманітні виставки ювелірних виробів.

 Одним з таких Харківських ювелірних підприємств є ювелірний завод Агні, що почав свою роботу в далекому 1993 році і знаходиться за адресою вул.  Шишковская 10.

 Харківський ювелірний завод Агні досить швидко зайняв лідируючі позиції на ювелірному ринку, і впевнено займає їх і на сьогоднішній день.  Майстри-ювеліри ювелірного заводу Агні, відповідально виконують свою роботу, виготовляючи неповторні своєю оригінальністю прикраси з золота і родованого срібла 925 проби, які багато років радують око своїх клієнтів.

 Головним напрямком ювелірного заводу Агні є вишукані колекції золотих прикрас з самоцвітами.  Завдяки яскравим смарагдам, сапфірам і пристрасним рубінам, майстрам ювелірного заводу Агні вдається втілити в реальність елегантні і дуже стильні ювелірні прикраси, які чудово підійдуть як для святкових подій, так і для повсякденного носіння.

 Можна з упевненістю сказати, що прикраси, які виробляє ювелірний завод Агні припадуть до смаку кожному.

 Ювелірний завод Агні виробляє чудові ювелірні вироби різних цінових категорій в яких використовуються: топази, гранати, аметист, агат і багато інших напівкоштовних каменів.

 В каталозі ювелірного заводу Агні, представлені понад 3 000 срібних прикрас.  Це ланцюжки та браслети, хрести, кулони і ладанки, кільця, персні та сережки.  Всі розділи прикрас каталогу оновлюються щомісяця.

 Щоб бути максимально близько до своїх клієнтів, ювелірний завод Агні намагається брати участь у кожній ювелірній виставці.  Беручи участь на ювелірних виставках, керівництво ювелірного заводу Агні, отримує можливість особисто спостерігати за тим, як їм вдається зацікавити велику кількість людей, представляючи свої кращі колекції прикрас і тим самим подарувати їм масу позитивних емоцій.

КОНТАКТи:

+38 (050) 216-34-83

+38 (050) 216-34-83

CHERPAK.AGNI@GMAIL.COMПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления