You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний завод Югзолото

Ювелірний завод Югзолото працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Запоріжжя.  Ювелірний завод Югзолото знаходиться за адресою Запоріжжя м, вул.  Криворізька, 24.

 Ювелірний завод Югзолото спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного заводу Югзолото мають велику популярність як в місті Запоріжжя так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного заводу Югзолото можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Запоріжжя добре відомий Ювелірний завод Югзолото, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного заводу Югзолото.

 На Ювелірному заводі Югзолото працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного заводу Югзолото можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления