You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний Дім Zarina

Ювелірний дім Zarina був заснований Наталією Нетовкіної 28 вересня 1998 року.

 Свою історію Ювелірний дім Zarina почав в місті Черкаси.  Тоді в Україні вперше з'явилися оригінальні ювелірні прикраси з білого золота з діамантами, ці прикраси мали європейський дизайн.  Ці елегантні ювелірні вироби дуже швидко підкорили публіку і завоювали безліч жіночих сердець.

 Після того як в асортименті з'явилися прикраси з коньячним і чорними діамантами, які були вельми популярними в Європі, компанія досягла нового, високого рівня, що призвело до переїзду в Київ.  Перший магазин, який був відкритий в Києві мав назву "Венеція", а через деякий час, магазин був перейменований в Zarina, на честь середньої дочки Наталії Нетовкіної - Заріни.  Так і з'явився український ювелірний бренд Zarina.

На сьогоднішній день Ювелірний дім Zarina має власні магазини в Одесі, Києві, Львові, Дніпрі, Миколаєві, Івано-Франківську, Чернівцях, Луцьку, Харкові, Маріуполі, Черкасах і Рівне.  У 2016 році кількість магазинів Ювелірного дому Zarina досягло 22.

 Сьогодні, засновниця ювелірного дому Zarina - Наталія Нетовкіна, має всі права офіційного представника Ювелірного Дому «Faberge» як в Україні, так і в Східній Європі.

 Ювелірний Дім ZARINA одними з перших в Україні почали співпрацювати з кращими дизайнерами України та зарубіжжя.  Таким чином Ювелірному Дому Zarina завжди вдавалося всіх своїх клієнтів чудовими і ексклюзивними ювелірними виробами.

 Ювелірний Дім ZARINA регулярно бере участь у всіляких ювелірних виставках і модних показах, таких як Ukrainian Fashion Week.  Ювелірний Дім Zarina представляє власні колекції ювелірних виробів і має велике число як постійних, так і нових клієнтів.  Ювелірний Дім ZARINA має безліч дипломів і нагород.

 Ювелірний Дім ZARINA - це одна з небагатьох компаній, яка регулярно підтримує молодих і юних талантів, а так само бере участь і створює власні благодійні проекти.

КОНТАКТи:

+38 073 11 900 11, 

+38 044 247 90 11

MARKETING@ZARINA.UAПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления