You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний дім SA & GA

Ювелірний дім SA & GA, ось уже багато років незмінно дотримується своєї традиції, випускаючи приголомшливі ювелірні прикраси найвищої якості, які з легкістю здатні задовольнити самий строгий, вишуканий і вимогливий смак.

 Ювелірний дім SA & GA знаходиться за адресою Краматорськ м, Краматорський бульвар, 41.

 Ювелірний дім SA & GA регулярно створює мініатюрні витончені пам'ятки «Про золотих вироби» та вручає їх своїм покупцям.  Таким чином підприємство, розлучаючись зі своїми виробами, передаючи їх в руки покупців, продовжує піклуватися про своїх творіннях.

 За весь час свого існування, а це більше 20-и років, ювелірний дім SA & GA створив безліч робочих місць.  Невелика ювелірна компанія, в якій працювали близько півтора десятка осіб, вже сьогодні в компанії працюють більше 200 чоловік різних ювелірних спеціальностей.

 Заслуги ювелірного дому SA & GA забезпечувалися як економічними факторами, так і талантом і підприємливістю своїх керівників, системою цінностей, що їм вдалося виховати у співробітників.

 Керівництво і весь штат співробітників Ювелірного дому SA & GA незмінно прагнуть до успіху і завжди тільки з оптимізмом дивиться в майбутнє компанії.

КОНТАКТи:

+380 (50) 470-97-41

+380 (62) 647-12-28

SITE@SAGA.DIAMONDS

REKLAMA@SAGA.DIAMONDSПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления