You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірний Дім Кімберлі

Ювелірний Дім "Кімберлі" - це молоде підприємство, що було засноване в 2002 році і до цього дня динамічно розвивається.  Історія ювелірного дому Кімберлі починалася з маленького орендованого цеху де працювало всього кілька майстрів, і компанія поступово зросла в сучасне, обладнане за останнім словом техніки, виробництво.

 Уже багато років Вінниця вважалася алмазної столицею України, і в 2007 ювелірний дім Кімберлі мав уже своє власне приміщення, компанія почала виробництво виробів з Бріллант.

  Поєднання сучасного дизайну з класичними ювелірними формами був девізом модельєрів ювелірного дому Кімберлі.  Компанія створювала тільки модні та ексклюзивні ювелірні прикраси, що створювалися в одиничному екземплярі.  Ці прикраси здатні підкреслити статус свого власника і стати родзинкою в колекції істинного цінителя сучасного ювелірного творчості.

 Ювелірний Дім Кімберлі зміг довести всій Україні, що вітчизняний виробник ювелірних виробів здатний конкурувати з найбільшими ювелірними компаніями не тільки в Україні, а й за її межами.  Багато прикраси компанії користуються великим попитом в Україні, Росії та Казахстані, і активно освоюють нові ринки.

 Вироби з діамантами - родзинка ювелірного мистецтва!  Багатство прикрас в простих геометричних лініях без кричущої несмаку - почерк компанії, а повага до партнера і покупцеві наш стиль роботи.

КОНТАКТи:

+38 063 888 7 222

+38 093 253 7 677

SHOP@KIMBERLI.UAПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления