You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірне підприємство ПП Гевоян

Ювелірне підприємство ПП Гевоян працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті ХарківЮвелірне підприємство ПП Гевоян знаходиться за адресою вул.  Полтавський шлях 155.

 Ювелірне підприємство ПП Гевоян спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного підприємства ПП Гевоян мають велику популярність як в місті Харків так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного підприємства ПП Гевоян можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Харків добре відомо Ювелірне підприємство ПП Гевоян, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного підприємства ПП Гевоян.

 На Ювелірному підприємстві ПП Гевоян працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного підприємства ПП Гевоян можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

+38 (057) 759-74-56ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления