You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірне підприємство ФО-П Хартом

Ювелірне підприємство ФО-П Хартом працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті Харків.  Ювелірне підприємство ФО-П Хартом знаходиться за адресою м.Харків вул.  Червоножовтнева, 39.

 Ювелірне підприємство ФО-П Хартом спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірного підприємства ФО-П Хартії мають велику популярність як в місті Харків так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірного підприємства ФО-П Хартії можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

 Жителям міста Харків добре відомо Ювелірне підприємство ФО-П Хартом, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірного підприємства ФО-П Хартом.

 На Ювелірному підприємстві ФО-П Хартом працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.

 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірного підприємства ФО-П Хартії можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:

+380978888917

HARTOV@META.UAПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления