You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірне підприємство Флп Головачова

Ювелірне підприємство Флп Головачова - це одне з багатьох невеликих підприємств, що займається виробництвом ювелірних виробів в місті Харків.

 На підприємстві працює небагато людей, але всі вони хороші майстри ювелірної справи і чудово виконують свою роботу, створюючи ланцюжки та браслети з срібла 925 проби.

 Саме срібні ланцюжки та браслети представляють основний асортимент ювелірних виробів ювелірного підприємства Флп Головачова.  Не дивлячись на це в каталозі ювелірного підприємства Флп Головачова можна знайти срібні підвіси а так же позолочені вироби зі срібла.

  Ювелірне підприємство Флп Головачова випускає ювелірні вироби які можна купити без націнки.  Ціни на всі ювелірні вироби виключно оптові, тому і низькі.  А купити можна прикраси як оптом, так і в роздріб.

 Ювелірне підприємство Флп Головачова важко побачити на будь-якої виставці ювелірних виробів, каталог виробів зовсім не великий, але в асортименті підприємства завжди можна знайти якісну класичну ланцюжок або браслет, як для жінок, так і для чоловіків.

КОНТАКТЫ:

+38 (067) 57-57-104, 

+38 (050) 401-95-20ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления