You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірна компанія ВІК

Ювелірна компанія ВІК працює вже багато років і є одним з небагатьох, гідних уваги ювелірних підприємств в місті ХарківЮвелірна компанія ВІК знаходиться за адресою Харків м, Конторська вулиця, 39.

Ювелірна компанія ВІК спеціалізується на виготовленні ювелірних виробів.  Всі прикраси Ювелірної компанії ВІК мають велику популярність як в місті Харків так і у всій Україні.  Крім того прикраси Ювелірної компанії ВІК можна побачити в ювелірних магазинах ближнього зарубіжжя.

Жителям міста Харків добре відома Ювелірна компанія ВІК, і вони регулярно набувають для себе або на подарунок близьким людям вишукані ювелірні вироби, що виробляють майстри Ювелірної компанії ВІК.

На Ювелірної компанії ВІК працюють чудові, висококваліфіковані майстри ювелірної справи, які мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів, і створюють приголомшливі прикраси, які гарантовано дуже скоро знайдуть для себе власника.
 Кожне ювелірну прикрасу проходить строгих контроль на всіх етапах виробництва.

 В каталозі Ювелірної компанії ВІК можна побачити великий асортимент різноманітних ювелірних виробів, серед яких є вишукані кільця, розкішні браслети, витончені сережки, і багато іншого, що припаде до смаку кожному цінителю ювелірної моди.

КОНТАКТи:
+38(057) 712-47-23, 712-01-10
TDVIK@MAIL.RU  ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления