You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірна компанія Діадема

Diadema ювелірна компанія

Одним з найбільших підприємств з виготовлення ювелірних виробів міста Вінниця, є Ювелірна компанія DIADEMA.

Ювелірна компанія DIADEMA- це світ казкових образів, що були втілені в ювелірні прикраси.  Кожна колекція прикрас створюється з натхненням і має своє символічне значення.

 Свою роботу на ювелірному ринку України, Ювелірна компанія DIADEMA початку в 1995 році, і має безліч задоволених клієнтів, які регулярно користуються послугами Ювелірної компанії Діадема, набуваючи чудові подарунки у вигляді розкішних ювелірних прикрас.

 Ювелірна компанія DIADEMA - це творча студія, в якій напруження натхнення та ідей доходить до температури випікання яскравих ювелірних образів.  Діадема розвиває всі ювелірні традиції, створюючи ювелірні вироби високої якості, що відрізняються художньою цінністю і витонченою елегантністю.  Прикраси ювелірної компанії Diadema надихають своїх власників і поєднують в собі емоції, почуття та ідеї.

 Ювелірна компанія Діадема бере активну участь у громадському та активного життя рідного міста і є генеральним партнером міського конкурсу «Міс Вінниця».  Для переможниць конкурсу, Ювелірна компанія DIADEMA створює унікальні корони за власними ескізами.

 За допомогою унікальних ювелірних виробів, Ювелірна компанія DIADEMA дарує радість і посмішки всім своїм клієнтам.

 У Ювелірної компанії DIADEMA працюють чудові фахівці ювелірної справи, які створюють шикарні прикраси з золота і срібла.

Кожен крок, починаючи обробкою металу і закінчуючи делікатній закріпкою дорогоцінних каменів в виріб, у виробництві ювелірних виробів ретельно продуманий кращими фахівцями Ювелірної компанії DIADEMA.

Секретом найвищої якості ювелірних виробів Ювелірної компанії DIADEMA є висока майстерність, пристрасний підхід до виготовлення і турбота про дрібні деталі.

 Ювелірна компанія DIADEMA прагне задовольнити бажання кожного свого клієнта, постійно оновлює свої колекції ювелірних виробів слідуючи сучасним тенденціям ювелірної моди.  Ювелірна компанія DIADEMA регулярно розширює каталог ювелірної продукції.

 В каталозі Ювелірної компанії Діадема є безліч приголомшливих моделей ювелірних прикрас.  Серед них можна побачити ланцюжки, кольє і браслети, кільця і ​​сережки підвіси і різні ювелірні аксесуари.

 Ювелірна компанія DIADEMA регулярно бере участь в ювелірних виставках і має безліч нагород і дипломів.

КОНТАКТи:
0 (800) 215-114
SUPPORT@DIADEMA.UA ПЕРЕЙТИ В КАТАЛОГПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления