You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірна компанія CAVA

Ювелірний завод, що випускає прикраси з золота і срібла бренду CAVA.COOL, співпрацює з Tiffany & Co, і підтримує всі гарантійні зобов'язання компанії зі світовим ім'ям на території України.  Кваліфікації майстрів, виробничих потужностей і технічних можливостей ювелірного виробника CAVA.COOL досить для відновлення первісного стану прикрас з золота та срібла Tiffany & Co.

 Ювелірний бренд CAVA.COOL випускає срібні вироби виконані за технологією компанії Tiffany & Co з дорогоцінного та напівдорогоцінного вставками.

 Прикраси ювелірної фабрики CAVA.COOL представлені в більш ніж 100 магазинах по всій території України, а так само в Польщі, Німеччині та Іспанії.

 Ювелірна компанія CAVA.COOL представляє по-справжньому широкий асортимент ювелірних виробів, які можна купити в Україні.  В каталозі є і родзинка - це срібні прикраси з діамантами.  Сяйво чистого каменю доповнюється м'яким блиском срібла.  Без перебільшення це ідеальне поєднання.

 Ювелірний бренд CAVA.COOL сам займається виробництвом золотих і срібних прикрас, а значить, в ціні виробів не закладені численні відсотки прибутку.  Тому навіть в діамантовою колекції можна підібрати гарне і витончена прикраса з дорогоцінної вставкою за неймовірно низькою ціною.

КОНТАКТи:

 0-800-75-93-39

+38(‎067) 291-77-02

+38(‎093) 170-44-17

+38(‎095) 288-81-82

INFO@CAVA.COOLПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления