You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірна компанія Ірида-В

Ювелірна прикраса - це найкращий спосіб висловити свої почуття, а також свою елегантність і витонченість.

 Харківський ювелірний завод Ірида-В працює на ювелірному ринку з 2003 року, і виробляє розкішні ювелірні вироби зі срібла 925 проби.

 Ювелірний завод Ірида-В унікальне в своєму роді ювелірне підприємство, де працюють справжні майстри ювелірної справи і створюють ексклюзивні і неповторні ювелірні прикраси.  Всі прикраси компанії - це виключно ручна робота високої якості.  Всі майстри ювелірного заводу Ірида-В мають великий досвід роботи у виробництві ювелірних виробів.

 Ювелірна компанія Ірида-В здійснює повний цикл виготовлення ювелірного виробу, від ескізу на папері до готового прикраси з биркою.

 У компанії Ірида-В, з перших днів її існування працює дуже талановитий модельєр, він розробляє все ескізи ювелірних прикрас.

 Після всієї роботи модельєра, майстри втілюють його ідеї в сріблі.

 Ювелірна компанія Ірида-В створює чудові колекції прикрас, в яких можна побачити всі типи прикрас, від традиційних сережок і кілець, до великих браслетів, перснів і підвісок.  У компанії Ірида-В щомісяця розробляються нові рішення і оновлюється весь модельний ряд.

 Всі ювелірні вироби створюються з високоякісного срібла 925 проби з використанням дорогоцінних і напівкоштовних каменів, таких як: сапфір, агат, онікс, аметист, аквамарин, бірюза, перли, чароит.

 Ювелірний завод Ірида-В використовує в своєму виробництві добре продуманий технічний процес, що дозволяє при невисокій ціні, випускати ювелірні вироби найвищої якості.  Компанія використовує лише найкращі камені, оброблені на сучасних високотехнологічних верстатах.

 Ювелірна компанія Ірида-В дуже цінує всіх своїх майстрів, так як кожен з них дуже важливий для компанії і весь їх праця є фундаментом і запорукою всього успіху.  Постійно стежимо за новинками в світі ювелірних виробів

 Ювелірна компанія Ірида-В постійно стежить за всіма новинками ювелірного світу і завжди прагнути до досконалості.

КОНТАКТи:
+38 (097) 016-60-93
+38 (099) 011-15-26
+38 (057) 777-97-38
IRIDA.V.SILVER@GMAIL.COM ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления