You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірні заводи Запоріжжя

Запоріжжя - невелике місто, в якому працюють не багато ювелірних заводів, але один з них прославив місто Запоріжжя не тільки по всій території України, а й за її межами.  В Україні кожен чув про Ювелірному заводі Золотий Вік, але не всі знають, що цей завод знаходиться в місті Запоріжжя.

 Крім ювелірного заводу Золотий Вік в Запоріжжі працюють ще кілька ювелірних заводів.  Найвідоміші з них - це ювелірний завод Демос і Аріста.

 Ювелірні заводи міста Запоріжжя можна побачити в якості учасників на всіляких ювелірних виставках, вони мають своїх шанувальників і постійних клієнтів.

 У багатьох ювелірних магазинів по всій Україні можна побачити ювелірні вироби, які були створені Запорізькими ювелірними заводами.

 Багато хто вважає, що саме Запорізький ювелірний завод Золотий Вік, є найбільшим ювелірним заводом України.  Це не дивно, так як цей ювелірний завод є спонсором багатьох заходів не тільки міста Запоріжжя, в кожному місті України працюють безліч ювелірних магазинів цієї торгової марки.

 Ось тільки багато фахівців ювелірної справи так не вважають, так як вважають, що компанія набуває прикраси у інших виробників, а всі цінні на ювелірні вироби просто немислимі, але так чи інакше, у ТМ Золотий Вік зібрані чудові ювелірні прикраси, які припали до смаку  мільйонам задоволених клієнтів.

 Запоріжжя не зрівняється своєю кількістю ювелірних заводів з містом Київ або Харків і навіть з Одесою, але ми пропонуємо Вам список кращих ювелірних заводів міста Запоріжжя та сподіваємося, що серед них Ви знайдете виробника ювелірних виробів з яким Вам буде приємно мати справу.

Запорізькі ювелірні заводи

Золотой Век
Ювелірна компанія «Золотий Вік» існує з 1999 року та є однією з найбільших виробничих ювелірних компаній України.  Ювелірний завод Золотий Вік пропонує своїм клієнтам оригінальність і неповторність дизайнерських ідей ювелірного мистецтва.  Класичний і сучасний стилі, вишуканість і елегантність, відмінна якість і розумна ціна -все це є відмінною рисою ювелірних виробів ТМ Золотий Вік.
 Запоріжжя м, Криворізька вулиця, 24

Демос
Запорожье г., Лермонтова улица, 10/20

Охрименко
Запорожье г., Полтавская улица, 49-А

Чайка
Запорожье г., Хортицкое улица, 28

Ариста
Ювелірна компанія «Аріста» нова зірка на ювелірному небокраї України.  Її поява було відзначено кількома дипломами міжнародних ювелірних виставок і дипломами «За оригінальність» в конкурсі «Краща ювелірна виріб року».
Запоріжжя, пр. Соборний, 149

Югзолото
Запорожье, ул. Криворожская, 24

Даценко
Ювелірні вироби Православних колекцій мають художню цінність як колекційних речей: вони непідвладні миттєвим віянням моди, так як уособлюють вічні, неминущі цінності і ідеали.  Срібло через свою білизни здавна є символом цнотливості, чистоти і святості.


ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления