You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірні заводи в Одесі

Дуже довгий час місто Одеса вважався ювелірним містом України.  З давніх часів Одеса була багата безліччю висококласних майстрів ювелірної справи, які мають власні майстерні та велике число постійних клієнтів як в самому місті Одеса, так і з інших міст України.

 В Одесі існує ювелірна академія, яка навчає і випускає хороших ювелірів, які продовжують свою діяльність працюючи на одеських ювелірних заводах, під наглядом кваліфікованих майстрів-наставником.

 На сьогоднішній день в Одесі працюють безліч ювелірних заводів, які виробляють високоякісні ювелірні прикраси з золота і срібла.  Багато з них мають велику популярність по всій Україні і навіть за кордоном.  Одеський ювелірний завод Аурум, Карат, Грааль, Галактика і ще не мало інших ювелірних заводів є найбільшими підприємствами з виготовлення ювелірних виробів міста Одеса.  Багато прикраси які виробляють ювелірні заводи Одеси, можна побачити в більшості ювелірних магазинах у всіх куточках країни.  Велике число людей хочуть купити ювелірні прикраси, які виробляються в Одесі, так як над їх створенням працюють кращі майстри, досвід яких передавався з покоління в покоління.  Багато ювелірних заводів країни хотіли б мати на своєму виробництві таких же майстрів-ювелірів, які трудяться на одеських ювелірних заводах.

 Кожен з ювелірних заводів міста Одеса створюють чудові колекції ювелірних виробів, регулярно оновлюючи свої каталоги і радуючи своїх клієнтів.

 Багато одеські ювелірні заводи регулярно беруть участь у всеукраїнських ювелірних виставках і ярмарках краси.  Одеські ювелірні заводи мають безліч дипломів і нагород за різні досягнення в світі ювелірної моди.


Аурум
«ОДЕССКИЙ ЮВЕЛИРНЫЙ ЗАВОД» одно из старейших ювелирных предприятий, которое в своем творческом развитии сохранило лучшие традиции со времен Фаберже.
Одесса г., Софиевская улица, 7

Аурум-Инвест
Производство и торговля: серийные золотые и серебряные изделия с натуральными вставками; сувениры, интерьерные украшения.
Одесса г., Преображенская улица, 58

Грааль
Одесса г., Балковская улица, 84, оф. № 403

Карат

Одесса г., Комарова улица, 14

Галактика
Одесса г., Водопроводный 2-й переулок, 5

Одесский ювелирный завод
«ОДЕССКИЙ ЮВЕЛИРНЫЙ ЗАВОД» - один из старейших ювелирных предприятий, которое в своем творческом развитии сохранило лучшие традиции со времен Фаберже.  Немного истории.  В двадцатые годы одесские ювелиры организовали мастерскую по ремонту металлических изделий.  На базе этой мастерской в ​​июля 1939 была создана ювелирная фабрика.  На фабрике выпускались часы, серебряные украшения и металлическая галантерея.  В начале 50-х годов был создан цех по производству золотых изделий.  Эти изделия выполнялись вручную, и их выпуск составлял до 20-ти штук в месяц.
Одесса г. ул.  Софиевская, 7

ЗОЛОТОЙ АИСТ
ООО «ЗОЛОТОЙ АИСТ» работает на ювелирном рынке с 2000 года.  Специализируется на изготовлении пустотелых и легковесных цепочек, браслетов, которые производятся на новейшем цепному оборудовании.
Одесса г. ул.  Прохоровская, 45 А

Золотое яблоко
Одесса , ул.Преображенская,58ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления