You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірні заводи в Києві

Київ - столиця України, і саме тут знаходяться найбільші ювелірні заводи України.

 Кожен житель України, який хоч раз цікавився ювелірними прикрасами, гарантовано міг бачити на вітринах ювелірних магазинів прикраси, які були виготовлені ювелірними заводами міста Київ.  Всі чули про Київський ювелірний завод, Столичну ювелірну фабрику і про такі ювелірні компанії як Метелиця, Діамант 13, Пектораль, Максаліна, Гаразд, Гемма, Персей, Заріна, Вилант, Перлина і крім цих найбільших ювелірних заводів, в Києві працюють ще дуже багато.  Про них всіх ми постараємося Вам розповісти.

 Багато ювелірні заводи, які мають власне виробництво в різних містах України мають головний офіс компанії саме в місті Київ.  Звичайно це дуже зручно, Київ є центром країни, має велике населення і величезний потік туристів.  Кожен ювелірний завод прагне відкрити свій головний офіс в місті Київ, незважаючи на те, що це дуже дорого.

 Київ багатий висококласними майстрами ювелірної справи, які трудяться на Київських ювелірних заводах, або працюють у власних ювелірних майстерень.  Багато з них переїхали до Києва з різних міст України і тепер розвивають свої таланти.

 Крім ювелірних заводів, в Києві дуже багато ювелірних майстерень, які займаються виготовленням ексклюзивних ювелірних виробів за індивідуальним замовленням.

 У Києві, регулярно проходять всеукраїнські ювелірні виставки і ярмарки ювелірних виробів.  Саме в Києві вони проходять найчастіше.  Представники багатьох ювелірних заводів приїжджають до Києва, щоб взяти участь в ювелірній виставці, так як знають, що цих виставках буде дуже багато гостей.  На ювелірних виставках в місті Київ, ювелірні заводи представляють найнеймовірніші і вишукані ювелірні прикраси.  Якщо Ви не бували на таких виставках, то Вам варто їх відвідати.

 Ювелірна виставка «Jeweler online» постарається передати всю атмосферу цих заходів, і представить Вашій увазі кращі ювелірні заводи міста Київ і їх кращі колекції ювелірних прикрас.

Киевский ювелирный завод
Асортимент ювелірних виробів ВАТ Київський ювелірний завод - це понад 5 тисяч найменувань.  Серед продукції є гарнітури, сережки, персні, кольє, ланцюжки, кулони, браслети, які гармонійно поєднують благородство металів і самоцвітів і досконалість виконання.
 Київ м, Голосіївська вулиця, 17

Метелица
ТОВ «Метелиця» пропонує оптовий продаж ювелірних виробів зі срібла власного та іноземного виробництва.  Колекція ювелірних виробів зі срібла, в яку майстри ювелірних справ усього світу вклали свій смак, праця і власні мрії, має сучасний стиль і вишуканий дизайн.
Київ м, Марії Приймаченко бульвар, 1/27

Диамант 13
Компанія Діамант-13 приділяє особливу увагу інноваціям, це пріоритетний напрямок в філософії розвитку компанії в цілому.  Таким чином, за рахунок впровадження в виробництва високотехнологічних верстатів, а також освоєння нових технологій виробництва перед підприємством відкрилися нові напрямки і перспективи розвитку.  Діамант-13 бере участь в різних виставках на всій території України.  Ставати неодноразово переможцем і лауреатом різного роду конкурсів.

Київ м, Межигірська вулиця, 82-А

Укрзолото
Киев г., Викентия Хвойки улица, 18/14

Аграмант
Киев г., Николая Бажана проспект, 1

Золотая река
Киев г., Автозаводская улица, 2

Золотое руно
Киев г., Вацлава Гавела бульвар, 8

Наливайко
Киев г., Вацлава Гавела бульвар, 47/15

Пектораль
Така концепція створення та оновлення асортименту ювелірного підприємства «Пектораль».  Працюючи над новими виробами, художники-модельєри беруть за основу безмежні знання наших предків про світоустрою, природи і людини.
Київ м, Здолбунівська вулиця, 2

Украинские ювелиры
Киев г., Голосеевская улица, 19

Максалина
 Ювелірний центр «Максаліна» - це виробництво, оптова торгівля виробами з дорогоцінними, напівкоштовними каменями і перлами, високохудожні вироби складної ручної роботи, індивідуальні замовлення із залученням художників та дізаінеров компанії.

Київ м, Шахтарська вулиця, 4-А

Ametist
Киев г., Верхний Вал улица, 16

Ark gold
Киев г., Вадима Гетьмана улица, 40-А

Гаразд
ТОВ "Гаразд" було засновано 15.06.1993 року.  Основним видом діяльності підприємства є виготовлення та реалізація ювелірних виробів.  Діяльність з дорогоцінними металами проводиться на підставі ліцензії Міністерства фінансів України.
Київ м, Перемоги проспект, 68

Гемма
У 2004 році підприємство з'явилося на ювелірному ринку України.  На підприємстві працюють досвідчені майстри, роботи яких вже знають як покупці ювелірних виробів, так і виробники ювелірної продукції.
Київ м, Антоновича вулиця, 50

Персей
Ювелірна компанія «Персей» - динамічно розвивається повного циклу виробництва з оптово-роздрібною торговельною мережею.
Київ м, Колекторна вулиця, 30/1

Ройял-Голд
Киев г., Петра Прокоповича улица, 142

Солярис-Ю
Киев г., Семёна Скляренко улица, 15

Свет украшений
Киев г., Тверской тупик, 10

Золотой скорпион
Киев г., Русановский бульвар, 7

Floriris
Киев г., Княжий Затон улица, 1

Столичная ювелирная фабрика
Підприємство виготовляє ексклюзивні ювелірні вироби із золота 585 проби та срібла 925 проби.
Київ, пр.Науки, 22

Вольвак
Компанія «Вольвак» представляє на ювелірному ринку України прикраси з натуральних каменів і перлів.  Основним видом діяльності є реалізація ювелірних прикрас як оптом, так і в роздріб.  Компанія спеціалізується на широкому асортименті кабашонов, вставок і бус з третьої групи напівкоштовних каменів.

Астор
Киев, ул. Васильковская, 28

Ремточмеханика
Киев, Урицкого ул. , 1 

Зарина
Ювелірний Дім «Заріна» - це спеціальні пропозиції для оптових покупців, ексклюзивні вироби з делікатними натуральними каменями, здатні задовольнити найвишуканіший смак, широкий асортимент, регулярно поповнюється, зручні схеми розрахунку і цінні персональні поради від справжніх ювелірних кутюр'є.

Київ, вул.  Спортивна, 3

Джемма
Виробництво ювелірних виробів з діамантами.  Виробництво ювелірних виробів за індивідуальним замовленням.  Оптова торгівля ювелірними виробами з діамантами.  Виробництво діамантів.

Київ, вул.  Північно Сирецька, 3

Про-Голд Украина
Киев, пр-т Краснозвездный,119, офис 512

Фаетон Плюс
АТ «Фаетон Плюс» на ювелірному ринку України працює 11 років.  Результат успішної діяльності - понад 5 тисяч найменувань ювелірних виробів, які відрізняються високою продуманістю, естетичністю і витонченістю.
Київ, вул.  Сім'ї Сосніних, 14

Алмаз-Диамант ю
Компанія «Алмаз-Діамант ю» має ліцензію на обробку алмазної сировини, торгівлю дорогоцінними ювелірними каменями і роздрібну торгівлю ювелірними виробами.  Має свою виробничу базу, штат професійних фахівців з огранювання й оцінки алмазної сировини і діамантів.  Це дозволило компанії за короткий термін придбати своє ім'я та привернути увагу найбільших виробників ювелірних виробів діамантовою групи на Україні.  «Алмаз-Діамант ю», також успішно працює і за індивідуальними замовленнями ювелірних майстерень і дизайнерських студій.  Фірма співпрацює з усіма регіонами України, здійснює доставку і гарантує повну конфіденційність замовлень.
Київ, вул.  Сім'ї Сосніних, 11

Бриллианты Мечты
Оптова та роздрібна торгівля ювелірними виробами з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння виробництва ювелірних заводів м. Вінниці та г .. Київ.  Індивідуальний підхід.  Виготовлення виробів на замовлення за каталогами ювелірних заводів-виробників.  Модельний ряд постійно поповнюється новітніми сучасними зразками, які можуть задовольнити найвибагливіших покупців.  В асортименті кільця, кільця, сережки, підвіски, ланцюжки, кольє, гарнітури, годинник, предмети культу.

Вилант
Основним видом діяльності фірми є виготовлення і продаж ювелірних виробів із золота з дорогоцінними, напівкоштовними каменями й синтетичними вставками.  Випуск продукції виробляється в традиційному (червоному) кольорі, в європейському кольорі (жовтому), а також вироби з білого золота.  Вироби, вироблені фірмою, мають як класичний, так і сучасний дизайн і користуються попитом покупців.
Київ, вул.  Шахтарська, 5

Перлина
Закрите акціонерне товариство Перлина (раніше Укрювелірторг) - найбільше в Україні підприємство оптової та роздрібної торгівлі ювелірними виробами, сувенірами і годинами.  Більше 50 років діяльності на ринку України, мережа магазинів в столиці України - місті Києві.
Київ, ул.Гмирі, 1

Талион Золото
Заснована в 2004 році компанія «ТАЛІОН Золото» об'єднала багатьох досвідчених дизайнерів, художників-ювелірів і каменярів, які змогли за короткий термін змогли втілити ідею свого організатора Андрія Ласкового - стати компанією, яка виготовляє вироби класу «люкс».
Київ, вул.  Велика Васильківська, 55ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления