You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірні заводи в Білій Церкві

Місто Біла Церква знаходиться неподалік від Києва - столиці України, і має хорошу репутацію серед поціновувачів ювелірного ремесла, так як в місті Біла церква працюють безліч великих ювелірних заводів і невеликих підприємств, які спеціалізуються на виготовленні ювелірних виробів з золота та срібла.

 Ювелірні заводи міста Біла Церква мають дуже велику популярність як по всій території України, так і за її межами.  Білоцерківські ювелірні заводи виробляють масу неймовірних і приголомшливих прикрас як з золота, так і зі срібла, але родзинкою є срібні прикраси з використанням золотих вставок.

 Біла Церква багата ювелірними заводами, які створюють такі прикраси, і люди з усієї України їдуть до Білої Церкви, щоб купити срібний виріб з золотом.

 Крім поєднання срібла з золотом, ювелірні заводи міста Біла Церква відомі ювелірними виробами з срібла з нанесенням емалі різних кольорів.

 Ювелірні заводи міста Біла Церква досконало володіють технікою нанесення емалі, завдяки чому прикраси мають чудовий вигляд і хорошу якість.

 На кожній як всеукраїнською, так і на міжнародній виставці ювелірних виробів можна зустріти багато представників ювелірних заводів міста Біла Церква.  Багато з них є гідними конкурентами найбільших ювелірних заводів України, що приймають там свою участь.  Ювелірні заводи міста Біла Церква є неодноразовими призерами, і мають безліч дипломів і нагород за різні досягнення в ювелірній індустрії України.

 Ювелірна виставка «Jeweler online» надає Вам унікальну можливість ознайомитися зі списком ювелірних заводів міста Біла Церква, які змогли зарекомендувати себе лише з найкращого боку і мають бездоганну репутацію і безліч позитивних відгуків.

 Ми щиро розраховуємо на те, що Ви оціните наш труд, і підберете для себе надійного партнера або просто придбаєте ювелірне прикраси, що поєднує в собі всі Ваші побажання.

Амелин
Біла Церква г., Олеся Гончара улица, 60

Silver-Ua
Біла Церква г., Дачная улица, 1

Белоцерковский ювелирный завод
Мы производим ювелирные украшения из разноцветного золота 585 и 750 пробы.  Уделяем большое внимание гарнитурам - кольца, серьги и подвески, производим браслеты с драгоценными камнями.  Постоянно восстанавливаем ассортимент ювелирных изделий. Стремимся удовлетворить даже самый изысканный вкус.  Также перерабатывает отходы ювелирного производства, делаем аффинаж драгоценных металлов.
Біла Церква г., Фастовская улица, 23

Sriblosvit
Біла Церква г., Дачная улица, 3

Прикраса
Біла Церква г., Леся Курбаса улица, 3

Golden Silver
Golden Silver — это молодая творческая команда, объединенная процессом создания высококачественных ювелирный изделий.Отличительной чертой которых является сочетание двух сплавов – серебра с золотыми пластинами, мы обеспечиваем высокое качество ювелирных украшений и гарантию того, что внешний вид изделий  будет за долгое время сохранять свой первозданный блеск и сияние в руках их обладательницы.
Біла Церква, ул. Киевская 74

Петрик
Біла Церква г., ул. Глиняная 47АПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления