You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірні заводи Вінниці

Вінниця - дуже гарне місто, в якому дуже багато різних пам'яток, а ще в Вінниці є підприємства, що займаються виготовленням ювелірних виробів.  Звичайно у Вінниці не так багато ювелірних заводів як в Києві чи Харкові, але все ж і Вінниця має своїх ювелірних гігантів, таких як Вінницький ювелірний завод Кристал, Діадема, Мальва і багато інших.

 В Україні дуже багато шанувальників ювелірних виробів, що виробляють ювелірні заводи міста Вінниця.  Багато ювелірні магазини України співпрацюють з ювелірними заводами Вінниці і розміщують на своїх вітринах їх ювелірні вироби.  Прикраси Вінницького ювелірного заводу Кристал можна знайти практично в будь-якому ювелірному магазині країни, так як цей ювелірний завод є одним з найбільших ювелірних підприємств України і має велику популярність як в Україні, так і за її межами.

 На кожній всеукраїнської ювелірній виставці можна побачити не мало представників Вінницьких ювелірних заводів.  Всі вони гідно конкурують з найбільшими ювелірними заводами, що приймають там участь.  Практично на кожній виставці ювелірних виробів, ювелірні заводи Вінниці нагороджуються грамотами та дипломами за будь-які досягнення в ювелірній індустрії.

 Так само Вінниця відома тим, що має ювелірний завод, який крім виготовлення ювелірних виробів займається обробкою ювелірних алмазів.  Це Вінницький ювелірний завод Кристал.  Тут створюються діаманти і ювелірні вироби з дорогоцінними каменями найвищої якості.

 Ювелірна виставка «Jeweler online» пропонує Вам ознайомитися з каталогом ювелірних заводів Вінниці, які за час своєї роботи, зарекомендували себе з кращого боку і мають тільки хороші відгуки і репутацію.  Все Вінницькі ювелірні заводи з нашого списку, випускають ювелірні прикраси високої якості і пропонують доступні ціни на них.

Ми сподіваємося, що Ви оціните наш труд, і серед запропонованих Вам ювелірних заводів Вінниці, зможете підібрати для себе надійного партнера або просто знайти і придбати ювелірний прикраси, що поєднує в собі всі Ваші побажання.


Диадема
Винница г., Юности проспект, 29

Каст
Винница г., Киевский 1-й переулок, 64

Винницкий ювелирный завод Кристалл
Висока кваліфікація і майстерність робітників вінницького заводу Кристал дозволяє виробляти діаманти, що відповідають вимогам міжнародного діамантового ринку.  Це не тільки діаманти традиційних круглих форм, а й з фантазійної формою ограновування - груша, маркіз, смарагд, принцеса, овал і інші.  Частка заводу становить близько 3% від загального обсягу світових продажів діамантів.  95% продукції експортується на ринки Західної Європи, Америки, Південно-Східної Азії, Ізраїлю, Росії.  Діаманти заводу мають знаменитий якісний імідж, відомий на світовому діамантовому ринку як Російська огранювання.  Всього за більш ніж 25 років на заводі вироблено понад 2,5 млн. Карат діамантів.

Вінниця м, 600-річчя Вінниці вулиця, 21

Диамант-Л
Винница г., Талалихина улица, 3

Мальва
Ювелірне підприємство «Мальва» було засновано в листопаді 1994 року, працює на ринку України 12 років.  Основний напрямок ювелірного виробництва - ювелірні вироби, виготовлені з проби 585 проби з дорогоцінними натуральними і синтетичними вставками.

Вінниця м, Максима Шимко вулиця, 52-А

Горынь
Винница г., Хмельницкое шоссе, 23

Лапко
Винница г., Репина улица, 37

Алтан
Винница г., Марии Литвиненко-Вольгемут улица, 6

Прикрасы
Винница г., Скалецкого улица, 15

Топ-Алмаз
Винница г., Хмельницкое шоссе, 145

Янтарь
Винница г., 1 Мая улица, 84ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления