You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірні заводи Луганськ

Луганськ - це один з тих міст, який має не багато виробників ювелірних виробів, але серед них є кілька великих ювелірних заводів, які вельми популярні як на території України, так і за її межами.  Найбільшими ювелірними заводами міста Луганськ є ювелірний завод Агат і ювелірний завод Тріумф, який був заснований досить відомою серед ювелірів особистістю - Юрієм Касьяновим.

 Луганські ювелірні заводи, вважаються гідними представниками ювелірних виробників східного регіону України.  Люди з усієї країни їдуть до Луганська, щоб придбати розкішні ювелірні вироби та поширюють їх ювелірними магазинами всіх міст України.  Крім того, завдяки тому, що Луганськ знаходиться на кордоні з Росією, прикраси Луганських ювелірних заводів можна побачити в багатьох ювелірних магазинах найбільших міст РФ.

 Не одна з ювелірних виставок не обходиться без безпосередньої участі Луганських ювелірних заводів.  Ювелірні компанії міста Луганськ мають своїх постійних клієнтів, які приїжджають на ювелірні виставки, щоб познайомитися з новими колекціями прикрас Луганських ювелірних заводів.

Сапфир
Луганск г., Шелкового улица, 35

Красота
Луганск г., Артёма улица, 183

Триумф
г.Рубежное, Луганская обл., Украина ул. Строителей, 10-А

Zelta Darbs
г. Луганск, ул Советская 77

Агат
ул.Коммунистическая, 1, Ровеньки, Луганская область 

Лагно
Підприємство на сході України - Ювелірна фірма «Лагно», назва якої пов'язане з ім'ям її засновника Валерія Тимофійовича Лагно.  За роки своєї діяльності фірма стала великим виробником ланцюгів і браслетів машинної в'язки з золота і срібла.  Завод оснащений сучасним технологічним обладнанням.
Луганській обл.  м.Рубіжне, вул.Миру, буд.37

Касьянов
Виробництво приватного підприємця Юрія Касьянова знаходиться на ринку ювелірних виробів з 1997 року.  Ювелірні вироби Касьянова відомі покупцям різних куточках України.


ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления