You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірні заводи Краматорськ

Місто Краматорськ можна з упевненістю назвати ювелірним містом України, так як саме тут працюють дуже багато ювелірних заводів, які мають велику популярність як по всій території України, так і за її межами.  Кожен житель міста Краматорськ пишається тим, що в їхньому місті працюють такі великі підприємства, що займаються виготовленням ювелірних виробів із золота і срібла.  Краматорські ювелірні заводи, дають можливість всім жителям міста, освоїти престижну професію ювеліра, і пропонують їм безліч робочих місць.  Дуже багато людей з усієї країни їдуть в місто Краматорськ, щоб придбати приголомшливі ювелірні прикраси, що виробляють Краматорські ювелірні заводи.

 Кожен, хто цікавиться ювелірної промисловістю України, неодноразово чули про такі ювелірні заводи Краматорська як Ювеліреліт, Віола, SA & GA, Імперія Золота, Віола і ще багатьох інших.  Крім ювелірних заводів, місто Краматорськ відоме тим, що тут працюють безліч студій ювелірного дизайну, які мають величезні каталоги різноманітних моделей ювелірних виробів і надають можливість купити майстер модель виробу або його восківку.  Найвідоміші студії ювелірного дизайну міста Краматорськ - це Майстер Модель і Арт Модель.  До послуг цих студій регулярно звертаються безліч ювелірних заводів і майстерень з усієї України.

 Ювелірні заводи, що працюю в місті Краматорськ створюють неймовірні ювелірні вироби, які захоплюють багатьох своєю красою і оригінальністю.  Напевно кожен ювелірний магазин України має на своїх вітринах ювелірні вироби, створені Краматорськими ювелірними заводами, а якщо таких виробів в магазині немає, то їх власникам варто про це замислитися, так як ці вироби дуже скоро знаходять для себе власника.

 На кожній всеукраїнській виставці ювелірних виробів можна побачити представників багатьох ювелірних заводів міста КраматорськКраматорські ювелірні заводи мають безліч нагород за свій внесок в ювелірну індустрію країни і мають велике число постійних клієнтів.

 Ювелірна виставка «Jeweler online» представляє вашій увазі повний список ювелірних заводів міста Краматорськ.

Мастер модель
Краматорск г., Академическая улица, 11

Ювелирэлит
Краматорський ювелірний завод "Ювеліреліт" - одне з найбільших ювелірних підприємств України, успішно працює на ринку ювелірної промисловості з жовтня 1997р.  На підприємстві працюють найкращі майстри-художники, випускники Красносельской ювелірної школи.
Краматорськ м, Дружби вулиця, 14

Виола
Краматорск г., Машиностроителей бульвар, 24

SA&GA
Краматорск г., Краматорский бульвар, 41

Золотая Элита
Краматорск г., Олексы Тихого улица, 1

Бомонд
"Бомонд" ТОВ займається виробництвом ювелірних виробів з дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та оптовою торгівлею своєю продукцією.  При виготовленні ювелірних виробів Бомонд використовує обладнання, інструменти, матеріали і технології провідних країн світу.
Вул.  Шкадінова - 11. м Краматорськ

Империя Золота
Підприємство виробляє ювелірні вироби з червоного і білого золота 585 проби.
Краматорськ, вул.  Лазо 15

КАМЕЯ
Товариство з обмеженою відповідальністю «ПКП Камея» засновано в 2001 році.  Підприємство виробляє і реалізує вироби з золота і срібла з використанням, зокрема, натурального і синтетичного каміння.
Краматорськ, вул.  Бородіно, 9

ЗОЛОТО
Один з напрямків заводу - виробництво обручок.  Їх налічується більше 100 видів.  Це і гладкокатанние вироби, і вироби з алмазною огранюванням, з натуральними і синтетичними вставками, виготовлені з різних квітів золота і їх поєднань.  Модельний ряд обручок постійно розширюється.
Краматорськ, вул.  Соціалістична, 24

ГЕЛИС
Студія дизайну ювелірних виробів «Gelis» пропонує свою колекцію воскових моделей.  Це колекція сучасних легковагих ювелірних виробів, які успішно продаються по всій Україні та країнах СНД.

Виола
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВІОЛА» засноване в 1993 році.  Компанія спеціалізується на проектуванні і виготовленні ювелірних виробів зі вставками з дорогоцінних каменів - діамантами, смарагдами, сапфірами.  Асортимент нараховує близько трьохсот зразків різних ювелірних прикрас, переважно сучасного класичного стилю.
Краматорськ, вул.  Гв.  Кантіміровцов, 1-А

ЮВЕЛИРСЕРВИС
Виробничо-торгове підприємство "Ювелірсервіс" засноване в 1992 році, є одним із засновників Асоціації ювелірів України.
м Краматорськ, бул.  Краматорський 41

Трианик
Ювелірне підприємство ТОВ "Тріанік" працює з 1995 року.  Займається виготовленням ювелірних виробів зі срібла.  Каталог підприємства налічує більше 1250 моделей.
м Краматорськ, вул.  Магнітогорська, 7ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления