You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірні заводи Харкова

Харків - ювелірний місто.  Саме в Харкові існує велика кількість ювелірних підприємств, що займаються виготовленням ювелірних виробів із золота і срібла.
 Чимало Харківських ювелірних заводів завоювали популярність як на території України, так і за її межами.  Харківський Ювелірний Завод безумовно є лідером ювелірної індустрії в місті Харків і за багато років своєї роботи завоював довіру у великої кількості цінителів ювелірної моди.  Харківський Ювелірний Завод випускає вишукані золоті прикраси і реалізує їх по всій Україні і за її межами.

 Ще одне не мало відоме ювелірне підприємства в місті Харків - це Харківська Ювелірна Фабрика (ХЮФ).  Багато хто чув про страшну трагедію, що сталася 8 Января 2014 року.  На Харківській Ювелірної Фабриці сталася пожежа в наслідку якого загинуло вісім осіб.  Але свою популярність Харківська Ювелірна Фабрика (ХЮФ) завоювала не завдяки пожежі, а своїм оригінальним колекціям ювелірних прикрас, які неодноразово були помічені як на українських, так і на міжнародних виставках ювелірних виробів.

 Крім цих двох Харківських ювелірних заводів-гігантів, в Харкові є величезна безліч невеликих ювелірних заводів, які своїм асортиментом і якістю продукції, що випускається ювелірної продукції не поступаються найбільшим ювелірним заводам країни.

 Ювелірна виставка «Jeweler online» представляє вашій увазі найкращі компанії і ювелірні заводи міста Харків.

 У нашому каталозі ювелірних заводів Харкова, Ви зможете знайти такі підприємства як: «Аврора», «Агні», «Схід», «Юмакс», «Харків ланцюг» і ще багато інших заводів з виготовлення ювелірних виробів.

На превеликий жаль ми не можемо розмістити на сторінках нашого сайту повний список ювелірних заводів, що існують в місті Харків, так як не всі підприємства хочуть афішувати свою діяльність і бажають залишатися в тіні не привертаючи до себе особливої ​​уваги.

 Ми постаралися зібрати для Вас максимум ювелірних заводів Харкова і щиро сподіваємося на те, що Ви зможете вибрати гідного партнера і постачальника ювелірних виробів, або просто вибрати для себе або на подарунок близькій людині вишукане і неповторне ювелірну прикрасу.

Харківські ювелірні заводи

Аврора
Харьков г., Примакова улица, 46

Агни
Засноване в 1993 році Харківське ювелірне виробниче підприємство АГНІ-ЛТД за час свого існування не тільки зуміло вистояти в гострій конкурентній боротьбі, а й зайняти позицію лідера в регіоні, зарекомендувавши себе як надійного партнера в цьому делікатному бізнесі.
Харків м, Шишковская вулиця, 10-А

Восток
ТОВ "Завод" СХІД "- виробник ювелірних прикрас з червоного, жовтого, білого золота і срібла. ЦЕПИ і БРАСЛЕТИ. Українське виробництво, італійські технології.
Харків м, Шишковская вулиця, 10-А

Харьковский Ювелирный Завод ХЮЗ
ЗАТ «Харківський ювелірний завод» перше ювелірне підприємство, яке почало свою роботу на території України, було засновано в 1929 році.
Харків м, Юрія Гагаріна проспект, 12

Брюс
Засноване в 1994 році підприємство стало великою ювелірною компанією, що включає в себе дизайнерську студію, фабрику з виробництва ювелірних прикрас і широко розгалужену мережу дилерського обслуговування з добре налагодженою системою управління.
Харків м, Богдана Хмельницького вулиця, 14/16

Пантера
Харьков г., Тракторостроителей проспект, 107

Харьковская Ювелирная Фабрика ХЮФ
Одне з найбільших ювелірних підприємств України, «Харківська ювелірна фабрика», активно працює на ринку нашої держави більше 10 років.  Фірма є постійним учасником і переможцем різних конкурсів на виставці «Ювелір Експо».
Харків м, Ак.  Проскури вулиця, 1

Смарагд
Харьков г., Полтавский Шлях улица, 23/25

Флп Головачева
Харьков г., Вологодский 2-й въезд, 6

Ювелирная биржа
Фірма 000 «Ювелірна біржа», заснована в 2005 році, вже впевнено заявила про своє існування.  Вперше в Україні фірмою відкритий салон-магазин з продажу дорогоцінних каменів.  В асортименті пропонованої продукції: - діаманти різної форми ограновування;  - ексклюзивні діаманти з сертифікатами (гемологічного центру світу).
Харків м, Клочківська вулиця, 332-А

Эстет
Харьков г., Пушкинская улица, 47/49

Zlatov
Харьков г., Юры Зойфера улица, 3, оф. № 34

Аквамарин
Харківська приватна ювелірна фірма «Аквамарин» була заснована в 1992 році.  За 14 років свого існування фірма «Аквамарин» зарекомендувала себе надійним партнерам, створила власний імідж і стиль, а також є одним з великих виробників Слобожанщини з виготовлення ювелірних виробів з золота та срібла.
Харків м, Кооперативна вулиця, 9/3

Ритм
Харьков г., Евгения Котляра улица, 7

Vstavki
«VSTAVKI.COM» пропонує широкий вибір кубічного цирконію хорошої якості, точного калібрування, ручної та машинної огранки.  Колірна гамма складається з 15 різних кольорів: безбарвний, рожевий, гранат, шампань, олива, лаванда, аметист, блакитний, канарковий, чорний і т.д.
Харків м, Харківська набережна, 52

Гуркина
Харьков г., Евгения Котляра улица, 7

Оливин
Харьков г., Виктора Гюго улица, 26

Вик
Ювелірна компанія «ВІК» була заснована в 1993 р На сьогоднішній день є одним з провідних ювелірних підприємств України по виготовленню ювелірних виробів, а також виробів з срібла 925 проби сувенірно-подарункового напрямку.
Харків м, Конторська вулиця, 39

ЧП Гевоян
Ювелірне виробництво ПП Гевоян С.С.  Виробництво срібних ювелірних виробів.
м.Харків вул.  Полтавський шлях 155

ФО-П Хартов
Підприємство ФО-П Хартії була створена в 2003 році.  Основними напрямками діяльності є розробка і виготовлення високоякісних ювелірних виробів зі срібла 925 проби.
м.Харків вул.  Червоножовтнева, 39

Юмакс
Прикраси UMAX - для тих, хто цінує не просто красу, а гар-монічное і неповторне поєднання стилю і витонченості.  Не секрет, що всі матеріали, які використовуються у виробництві ювелірних прикрас - дорогоцінні метали, каміння - наділені своєю осо-бій неповторною енергією.
м.Харків, вул.Шевченка, 327

Сапфир
Підприємство займається виготовленням ювелірних виробів із золота і срібла.
Харків, ул.Кузнечная, 4/6

Фаворит
Ювелірна фірма "Фаворит" спеціалізується на випуску виробів з дорогоцінного та напівдорогоцінного каміння з білого, червоного і жовтого золота.  Своя команда дизайнерів розробляє стильні моделі прикрас, серед яких кожен покупець зможе зробити вибір на свій смак і гаманець.  Ексклюзивні вироби на Ваше замовлення в найкоротші терміни - пріоритет нашої роботи.
Харківський район, смт.  Покотилівка, вул.  Інтернаціональна, 144

Ирида – В
Виробник ювелірних прикрас.  Фірма заснована в 2004 році.  Наша команда професійних ювелірів і дизайнерів створює колекції як класичного, так і сучасного напрямку.  Асортимент виробів кільця, сережки, підвіски, браслети, кольє і вишукані гарнітури.  Не зупиняючись на досягнутому, знаходимося в постійному пошуку нових ідей. 
Харків, вул.  Калініна, 3

Аризона
Харьков, ул.  Матросова, 8

Аметист
12 років сумлінної роботи команди професіоналів ТД «Аметист-В» забезпечили міцні позиції компанії на ювелірному ринку України.  «Аметист-В» спеціалізується на оптових поставках упаковки і торгового устаткування для всіх видів ювелірних виробів і прикрас з золота і срібла.
г. Харьков, ул.  Отакара Яроша, 14

Серебряная нить
Ювелірні вироби власного та імпортного виробництва, вироби з натуральними каменями.  Оптовий і роздрібний продаж.
г. Харьков, ул.  Ковальська, 26

Харьков цепь
Один з лідерів в сфері виробництва срібних прикрас, завод «Харків Ланцюг» випускає високоякісні кільця, сережки, браслети і, звичайно, ланцюжки.
Харків вул.  Першої Кінної армії, 99


ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления