You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ювелірні заводи Дніпропетровськ

Дніпропетровськ - один з найбільших міст України, але при цьому має не багато ювелірних заводів, які займаються виготовленням ювелірних виробів із золота і срібла.  Але не дивлячись на це, місто Дніпропетровськ має своїх гігантів ювелірної індустрії, які створюють чудові колекції ювелірних прикрас і широко відомі як по всій Україні, так і за її межами.

 Найбільший ювелірний завод Дніпропетровська є Дніпропетровська ювелірна фабрика Едем.  Завод входить в список найбільших заводів України і має велике число постійних клієнтів.  Так само багато хто чув про такі Дніпропетровських ювелірних заводах як Кристал-Плюс і Золота Перлина, які так само дуже популярні в багатьох куточках України.

 Дніпропетровськ так само відомий тим, що в місті працює найбільший дистриб'ютор ексклюзивних годинників в Україні - компанія Danys.

 Послугами Дніпропетровських ювелірних заводів користуються як мешканці самого міста Дніпропетровськ, так і жителі інших міст України.

 Ювелірні заводи Дніпропетровська мають масу задоволених клієнтів, які регулярно купують у них розкішні ювелірні вироби для себе або щоб зробити приголомшливий подарунок своїм роднимз або близьким.  З кожним днем ​​клієнтів у Дніпропетровських ювелірних заводів стає все більше.

 Практично в кожному місті країни, на вітринах багатьох ювелірних магазинів можна побачити на мало ювелірних прикрас, які були зроблені Дніпропетровськими ювелірними заводами.

 Багато хто знає, що купуючи прикрасу в ювелірному магазині, доводиться переплачувати чималі гроші, тому заповзятливі люди шукають можливість купити ювелірний прикраси безпосередньо від виробника.  Дніпропетровські ювелірні заводи регулярно беруть участь у всеукраїнських та міжнародних ювелірних виставках і ярмарках краси, і саме там можна купити прикрасу за мінімальною вартістю від виробника.

Кристалл-Плюс
Днепропетровск г., Большая Диёвская улица, 44

Золотая Перлина
Днепропетровск г., Крутогорный улица, 12

Danys
Днепропетровск г., Гоголя улица, 3/2

ЭДЕМ
ТОВ «ДЮФ« ЕДЕМ »працює на ювелірному ринку України з 1999 року.  Підприємство виготовляє широкий асортимент ювелірних виробів із золота 585 проби з синтетичними вставками: легковагі кільця, сережки, підвіски, ладанки, а також ланцюжки та браслети ручної роботи.

Дніпропетровськ м, Проспект: Калініна, 73


ПЕРЕВОД СТАТЬИ НА: УКР. ENG. РУС

Новые поступления